.

.

New
diy рачно производство поставува дијамант шема везови полн круг вежби животинско крстот бод дијамант мозаик сликарство

diy рачно производство поставува дијамант шема везови полн круг вежби животинско крстот бод дијамант мозаик сликарство

DEN 309.00
DEN 395.52

Стока
Достапно.

По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас.

Детали

Големина:
20x28cm, 30x42cm, 40x56cm, 50x70cm, 60x85cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
Homlif
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
Свеж

Избор на клиенти