.

.

New
Нови Пристигна Везана 5d DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Романтични цвеќе шема дома декорација занает

Нови Пристигна Везана 5d DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Романтични цвеќе шема дома декорација занает

DEN 293.00
DEN 375.84

Стока
Достапно.

Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Транспорт Нашите производи се од Кина. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас.

Детали

Големина:
20x22cm, 30x33cm, 40x44cm, 50x55cm, 60x65cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
Homlif
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатка
Свеж

Избор на клиенти