.

.

New
DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана Везови Чамци Кристал Мозаик Вежби Дијамант Дупчење Хоби Декорација Moderne

DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана Везови Чамци Кристал Мозаик Вежби Дијамант Дупчење Хоби Декорација Moderne

DEN 489.00
DEN 905.76

Стока
Достапно.

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект.5mm, ако комплексноста,мала големина ќе не многу добро, ако треба larege големина на никакви слики, ве молиме слободно контактирајте со нас
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, големина од 2,5×2.
Дијамант paiting се полу-готови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи ,ние ќе сместени 30% повеќе дијаманти
Трговија на ГОЛЕМО & DROPSHIPPING се ПРИФАТЛИВИ! Микс Цел е добредојдена!
DIY Дијамант Painiting Мерки на претпазливост
1. Бренд : Сладок Живот Име : Дијамант слика За вежба : 100% полн плоштад вежба За рамка : Без рамка Материјал : Памук cavans , смола дијаманти Пакување : Големина≤30x40cm : спакувани во торба, Големина≥30x40cm : спакувани во боја кутија за Пакување Вклучуваат : Дијамант печатен текстил,користи алатки,доволно смола дијаманти Употреба : почетна/хотел/office/декорација/уникатен подарок
ОЕМ и ODM : Вие сопствени фотографии се добредојдени да нарачана
Нашите предности :
1 Врвен квалитет;
2 Директно од голема facotry;
3 Квалитет гарантиран;
4 Конкурентни цени;
5 Сите на стоки излезе од facotry со строги тест според меѓународниот стандард.5,база на мапата со лепило фото хартија. Референца пред операцијата чекори.

Детали

Големина:
20x35cm, 30x50cm, 40x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Медитеранот
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Бренд Име:
Yumeart
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Бренд:
Сладок Живот
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
3D Дијамант Везови Серија:
Дома декорација
Тип:
diy дијамант сликарство
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
вежба процент:
100% целосна dril
Дијамант форма:
Плоштад
Поставете Тип:
крстот бод
Шаблон Тип:
Чамци
мозаик везови:
Шиење Rhinestones
Свеж

Избор на клиенти