.

.

New
Фабриката Директно Продажба 3D DIY Дијамант Слика 3 Леопард Анимација Слика на Rhinestones Колекции Крстот бод beadwork хоби занаети

Фабриката Директно Продажба 3D DIY Дијамант Слика 3 Леопард Анимација Слика на Rhinestones Колекции Крстот бод beadwork хоби

DEN 350.00
DEN 625.44

Стока
Достапно.

Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект.
Фабриката Директно Продажба 3 D DIY Дијамант Слика 3 Леопард Анимација Слика на Rhinestones Колекции Крстот бод beadwork хоби занаети
Големина : 20x25,20x30,30x40,40x55c m
Внимание :
Драг пријател, Ние ја продал дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо.
Совети
1.
Дијамант paiting се полу-готови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи ,ние ќе сместени 30% повеќе дијаманти
Трговија на ГОЛЕМО & DROPSHIPPING се ПРИФАТЛИВИ! Микс Цел е добредојдена!
DIY Дијамант Painiting Мерки на претпазливост
1. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување.

Детали

Големина:
20x25cm, 20x30cm, 30x40cm, 40x55cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Бренд Име:
Yumeart
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Бренд:
Сладок Живот
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Техника:
Машина За Печатење
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
3D Дијамант Везови Серија:
Дома декорација
Тип:
diy дијамант сликарство
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
вежба процент:
100% целосна dril
Дијамант форма:
Плоштад
Поставете Тип:
крстот бод
Видови:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
мозаик везови:
Шиење Rhinestones
Свеж

Избор на клиенти