.

.

New
Везана 3D Дијамант Мозаик Икона Дијамант Везови Убавицата и Ѕверот Beadwork Уметност Хоби Занаети Дома Декорација Крстот Бод

Везана 3D Дијамант Мозаик Икона Дијамант Везови Убавицата и Ѕверот Beadwork Уметност Хоби Занаети Дома Декорација Крстот Бод

DEN 352.00
DEN 652.80

Стока
Достапно.

DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.
6 Брза испорака;
7 Комбинирана цел;
8 Најдобри и Навремена Услуга;
9 Гаранција на вашиот 100% задоволство;
10 Голем попуст за голема цел!
За ефектот
Поголем големина се повеќе подобар ефект ! секој дијамант големина 2. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни.
Дијамант paiting се полу-готови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи ,ние ќе сместени 30% повеќе дијаманти
Трговија на ГОЛЕМО & DROPSHIPPING се ПРИФАТЛИВИ! Микс Цел е добредојдена!
DIY Дијамант Painiting Мерки на претпазливост
1.
DIY Дијамант Сликарство Charecteristic
1. Бренд : Сладок Живот Име : Дијамант слика За вежба : 100% полн плоштад вежба За рамка : Без рамка Материјал : Памук cavans , смола дијаманти Пакување : Големина≤30x40cm : спакувани во торба, Големина≥30x40cm : спакувани во боја кутија за Пакување Вклучуваат : Дијамант печатен текстил,користи алатки,доволно смола дијаманти Употреба : почетна/хотел/office/декорација/уникатен подарок
ОЕМ и ODM : Вие сопствени фотографии се добредојдени да нарачана
Нашите предности :
1 Врвен квалитет;
2 Директно од голема facotry;
3 Квалитет гарантиран;
4 Конкурентни цени;
5 Сите на стоки излезе од facotry со строги тест според меѓународниот стандард.

Детали

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 38x50cm, 50x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европски и Американски Стил
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Бренд Име:
Yumeart
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Бренд:
Сладок Живот
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
3D Дијамант Везови Серија:
Дома декорација
Тип:
diy дијамант сликарство
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
вежба процент:
100% целосна dril
Дијамант форма:
Плоштад
Поставете Тип:
крстот бод
Шаблон Тип:
дијамант везови убавицата и ѕверот
мозаик везови:
Шиење Rhinestones
Свеж

Избор на клиенти