.

.

New
Целосна Дијамант везови животинско дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува недовршени декоративни diy дијамант сликарство мачка

Целосна Дијамант везови животинско дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува недовршени декоративни diy дијамант сликарство

DEN 316.00
DEN 404.64

Стока
Достапно.


Совет : 1. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе
3. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас. Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас.

Детали

Големина:
20x27cm, 30x40cm, 40x54cm, 50x68cm, 60x82cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Homlif
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Свеж

Избор на клиенти