.

.

New
5D DIY Дијамант Сликарство Куче Миленичиња Кристал Животни Везана Дијамант Везови Кристал Мозаик Beadwork Предиво Хоби и Занаети

5D DIY Дијамант Сликарство Куче Миленичиња Кристал Животни Везана Дијамант Везови Кристал Мозаик Beadwork Предиво Хоби и Занаети

DEN 282.00
DEN 521.76

Стока
Достапно.

Бренд : Сладок Живот Име : Дијамант слика За вежба : 100% полн плоштад вежба За рамка : Без рамка Материјал : Памук cavans , смола дијаманти Пакување : Големина≤30x40cm : спакувани во торба, Големина≥30x40cm : спакувани во боја кутија за Пакување Вклучуваат : Дијамант печатен текстил,користи алатки,доволно смола дијаманти Употреба : почетна/хотел/office/декорација/уникатен подарок
ОЕМ и ODM : Вие сопствени фотографии се добредојдени да нарачана
Нашите предности :
1 Врвен квалитет;
2 Директно од голема facotry;
3 Квалитет гарантиран;
4 Конкурентни цени;
5 Сите на стоки излезе од facotry со строги тест според меѓународниот стандард. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување.
5 D DIY Дијамант Сликарство Куче Миленичиња Кристал Животни Везана Дијамант Везови Кристал Мозаик Beadwork Предиво Хоби и Занаети
Големина : 20x20,30x30,40x40,50x50c m
Внимание :
Драг пријател, Ние ја продал дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло.

Детали

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
Yumeart
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Бренд:
Сладок Живот
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
3D Дијамант Везови Серија:
Дома декорација
Тип:
diy дијамант сликарство
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
вежба процент:
100% целосна dril
Дијамант форма:
Плоштад
Поставете Тип:
крстот бод
Шаблон Тип:
дијамант сликарство куче
мозаик везови:
Шиење Rhinestones
Свеж

Избор на клиенти