.

.

New
Златна panno,Целосна,DIY Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,Дијамант,Мозаик,Везана,ѕидни украси,Црвена Афион

Златна panno,Целосна,DIY Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,Дијамант,Мозаик,Везана,ѕидни украси,Црвена Афион

DEN 252.00
DEN 458.40

Стока
Достапно.


Ова е ЦЕЛОСНА недовршени формулиран плоштадот дијамант сликарство.
Големина на платно (Содржи Копија Простор) : Една рунда 25x20cm/30x20cm/40x30cm/50x40cm/65x50cm
Големина на слика : За 21x16cm/26x16cm/36x26cm/46x36cm/61x46cm
Забелешка : Големината е рачни мерења на локации, може да биде малолетно лице
разлики(2~3cm), тоа е нормално, ве молиме да бидат сигурни.
Внимание : Драги пријатели,поради малата големина на ефектот е лоша,само за децата
entertaintment и нови рака пракса,picky и умот клиенти,ве молиме изберете внимателно!!Што повеќе,не се отвори спорот за малата големина на сила и големина,ние
нема да се презема никаква одговорност.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Детали

Големина:
cloth 25x20cm, cloth 30x20cm, cloth 40x30cm, cloth 50x40cm, cloth 65x50cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
Зависи од слика
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип:
Платно
unframe:
Без Рамка
Is_customized:
Yes
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
колекции внатрешни детали:
Смола честички, Основната ткаенина, Форцепс, Плоча
Материјал на Дијамант:
Кристал
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
stype:
Европа
Свеж

Избор на клиенти