.

.

New
бебе мачка 3D DIY дијамант сликарство крстот бод дијамант везови Европа дома декорација полн плоштад животинско серија ASF229

бебе мачка 3D DIY дијамант сликарство крстот бод дијамант везови Европа дома декорација полн плоштад животинско серија ASF229

DEN 600.00
DEN 749.28

Стока
Достапно.

Ние ќе ви испратиме целосна наплата кога ќе ја прими стоката, но купувачот ќе биде одговорен за превозот надомест на предавањето на стоката.
Ви благодариме за вашето разбирање. Тоа е полу-готови, и не вклучува рамка. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Тоа нема да влијае на конечниот ефект. но, со повеќе товар плус. Отвори кутијата и да ја провери дијамант кеси, платно и алатки;
2.
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Ако сликата е комплексен, мала големина не ќе биде многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака
Стоките ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
Боја На Разликата
Различни типови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
За Платно
Платно Пакет : навива за да се избегне набори;
Увезената нафта сликарство платно, симболите се многу јасни. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.5mm
Постојат два вида на кристал : 1, точка 9; 2, дел 13, кои се многу сјајна и светла.

Детали

Големина:
20x30cm, 30x40cm
Бренд Име:
Некогаш Момент
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Големина:
20*30cm / 30*40cm
дизајн:
Симпатична Малку Мачка / Пет Животинско Серија
Пакување:
Подарок Кутија (Големина >=30*40cm); Меур Торба за Пакување (Големина
Материјал:
Плоштад Смола Кристал 2.5*2,5 mm, DMC 447 Боја; Платно
Алатки:
Пинцети, Пенкало, Лепак, Пластична Плоча
Тип:
Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик / Везана
Функција:
Дома Декорација; Подарок; DIY Хоби Занаети
Употреба:
Спална соба, трпезарија, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
Категории:
Уметности, Занаети & Шиење / Насловна Оркестарот / Декорација Занаети
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кинеската Фабрика
Свеж

Избор на клиенти