.

.

New
Везана целосна везови сликарство крстот бод на животните diy дијамант сликарство колекции крстот stich круг дијамант сликарство мачка

Везана целосна везови сликарство крстот бод на животните diy дијамант сликарство колекции крстот stich круг дијамант сликарство

DEN 316.00
DEN 405.60

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Повратна информација за Вашето задоволство е многу важно за нас. Доволно смола дијаманти. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумен pric ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација!!
Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме!
Она што е DIY дијамант сликарство?
Дијамант сликарство е нов популарни производи. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни.тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе
3. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена.

Детали

Големина:
20x28cm, 30x42cm, 40x56cm, 50x70cm, 60x85cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
Homlif
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
Свеж

Избор на клиенти