.

.

New
diy 5pcs/set 5d дијамант везови колекции крст-бод сезона дрвја дома декор 3d дијамант слика мозаик комплет слика везана

diy 5pcs/set 5d дијамант везови колекции крст-бод сезона дрвја дома декор 3d дијамант слика мозаик комплет слика везана

DEN 2772.00
DEN 5231.04

Стока
Достапно.

детали за производот diy 5pcs/set 5d дијамант везови колекции крст-бод сезона дрвја дома декор 3d дијамант слика мозаик комплет слика везана Големина : 20*40cm*2 парчиња од+20*55cm*2 парчиња од+20*65cm*1pcs
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Но купувачот треба плати се врати превозот.
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. не квалитет проблем). Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
број:
ZZ1024 Ѕид налепници триптих
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
иконата:
Исус Христос дијамант сликање пејзаж
Големина:
20*40cm*2 парчиња од+20*55cm*2 парчиња од+20*65cm*1pcs
Свеж

Избор на клиенти