.

.

New
3D Diy Дијамант Слика Мозаик Полн Плоштад Дијамант Везови Религија Богородица, Исус се Моли Жените Крстот Бод рачно производство

3D Diy Дијамант Слика Мозаик Полн Плоштад Дијамант Везови Религија Богородица, Исус се Моли Жените Крстот Бод рачно производство

DEN 547.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.

Но купувачот треба плати се врати превозот.

Детали

Големина:
20x40cm, 25x50cm, 30x60cm, 40x80cm, 50x100cm, 60x120cm, 70x140cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
5d дијамант везови
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
RW01A88
Свеж

Избор на клиенти