.

.

New
diy рачно производство поставува дијамант шема везови полн круг вежби животинско крстот бод дијамант мозаик сликарство

diy рачно производство поставува дијамант шема везови полн круг вежби животинско крстот бод дијамант мозаик сликарство

DEN 312.00
DEN 400.32

Стока
Достапно.

Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Нашите дијамант сликарство е без рамка . Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Повратна информација за Вашето задоволство е многу важно за нас. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. По-продажбата на услугата
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка. Ако моделот и големината не е задоволи вас во ourstore.

Детали

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x53cm, 50x65cm, 60x80cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
Homlif
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
Свеж

Избор на клиенти