.

.

New
Diy дијамант цртање на животните делфин дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува unfinish декоративни целосна дијамант везови

Diy дијамант цртање на животните делфин дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува unfinish декоративни целосна дијамант

DEN 300.00
DEN 400.32

Стока
Достапно.

Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумен pric
За shippment Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата. За Повратни информации, Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување. тоа е полна дијамант везови 6. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката.Материјал : Круг Смола Дијамант
4. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот. Нашите дијамант сликарство е без рамка .com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex.com Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
Добредојдовте на DIADIY Дијамант сликарство Продавница
Внимание : A.дијамант облик : Тркалезна дијамант 7. Porduct име : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
2. Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница.Пакување : Сите производи боја кутија за пакување 5 . Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.

Детали

Големина:
20x27cm, 30x40cm, 40x53cm, 50x67cm, 60x80cm
Стил:
Европа
Бренд Име:
DIADIY
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
за копар:
100% круг копар
Алатки:
смола дијамант,платно,Пластични пенкало.Некои дупчење кутија ,Цврсти лепак
Пакување:
Курир кеси боја кутија за пакување
Свеж

Избор на клиенти