.

.

New
Целосна Дијамант везови животинско дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува недовршени декоративни diy дијамант сликарство мачка

Целосна Дијамант везови животинско дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува недовршени декоративни diy дијамант сликарство

DEN 307.00
DEN 394.08

Стока
Достапно.

Ви благодарам многу. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас.
Совет : 1. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. По-продажбата на услугата
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Повратна информација за Вашето задоволство е многу важно за нас. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.

Детали

Големина:
20x27cm, 30x40cm, 40x53cm, 50x67cm, 60x80cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
Homlif
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатка
Свеж

Избор на клиенти