.

.

New
5D везана DIY дијамант везови пурпурна пеперутка Слики Целосна мозаик смола круг Кристал животни сликарство шема

5D везана DIY дијамант везови пурпурна пеперутка Слики Целосна мозаик смола круг Кристал животни сликарство шема

DEN 239.00
DEN 468.48

Стока
Достапно.

Ако сакате голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара цената на големо, транспорт на владата, и така натаму. Кога стоката се испраќа, ние активно ќе ги следат вашите производи, транспорт држава. Во ретки случаи, тоа го одложи тоа зависи од времето и брзината на вашата земја Помине и стоки. Транспорт : Нашите производи се од Кина копното. Го оценувате : Откако стоката да пристигне во вашата земја, тоа може да произведе одредени стапки во некои земји. Испорака Агент : Ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди испорака на услуги агент за вас. Нашата компанија ги презема следниве чекори : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите корисници во светот. Ако вашата земја и регионот во земјата не е бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, Ние ќе ви даде најдобар метод. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, на производот ќе биде предаден во 15-30 дена. Ние ќе го означи тоа како подарок или пониска вредност на стока за вас да се спаси дел од царински давачки. Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со, наместо на поднесување на негативни преглед Aliexpress. Ние немаме минималната граница за сите производи. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Трговија на големо : Ние прифаќаме сите трговија на големо клиенти низ целиот свет.

Детали

Големина:
Canvas Size 26X26 CM, Canvas Size 36X36 CM, Canvas Size 46X46 CM, Canvas Size 56X56 CM, Canvas Size 66X66 CM
Стил:
Европа
Бренд Име:
PSHINY
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
број:
ЛЕ-426
Точка име :
дијамант везови пеперутка
Точка 2 Име:
дијамант везови животни
Објектот На Име На 3:
дијамант везови дома декор
Точка 4 Име:
DIY дијамант везови пеперутка
Точка 5 Име:
Дијамант сликарство животни
Точка 6 Име:
DIY дијамант сликарство животни
Објектот На Име На 7:
5D везана DIY дијамант везови пурпурна пеперутка Слики
Објектот Името 8:
Целосна мозаик смола круг Кристал животни сликарство шема
Свеж

Избор на клиенти