.

.

New
Diy Дијамант Сликарство Апстракт Лав Кристал Везени Мозаик Крстот Бод Декоративни Налепници Ѕид

Diy Дијамант Сликарство Апстракт Лав Кристал Везени Мозаик Крстот Бод Декоративни Налепници Ѕид

DEN 208.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак на производи може да добијат отштета за време на испорака време. П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 1-4 дена по сте платиле вашата нарачка , вие ќе ги добиете вашите производи во 15-60 дена . (пребарување "costom" во мојата продавница)
П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?
A : Почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "" Испратите фотографија "" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене. ако наидат на квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе ја прими стоката.
за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (1-2 cm). така што голема големина ќе биде подобар ефект. Ајде да го реши проблемот со вас . Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашите дијамант боја производи, ние сме дваесет и четири часа во линија . ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно. За било која причина, ако сакате само да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. Тоа е многу топла и полна со среќа. Пакет : Целосна вежба, памук платно, алатки
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволно дијаманти. Ве молиме не двоумете се да уживате во чувството на целото семејство diy тоа togethger . ако дијаманти не е доволно, можете да не контактирате директно .Answer : ___________________________ NOTE : мозаик сликарство не HD слика, тие се различни, различен стил.

Детали

Големина:
20X25CM Round, 25X30CM Round, 30X40CM Round, 40X50CM Round, 50X65CM Round, 20X25CM Square, 25X30CM Square, 30X40CM Square, 40X50CM Square, 50X65CM Square
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
10-60
Тип:
дијамант везови
Рамка:
Формулиран
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Техника:
diy дијамант сликарство
Поставете Тип:
крстот бод
Употреба:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,трпезарија
Стил:
Апстракт
Свеж

Избор на клиенти