.

.

New
СОПИРАЧКИ Дијамант Везови Попладне чај Дијамант Сликарство Крстот Бод Слика На Кристал полн Плоштад Дијамант Мозаик оркестарот DIY

СОПИРАЧКИ Дијамант Везови Попладне чај Дијамант Сликарство Крстот Бод Слика На Кристал полн Плоштад Дијамант Мозаик оркестарот

DEN 355.00
DEN 506.88

Стока
Достапно.


Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
Добредојдовте на СОПИРАЧКИ официјалната Продавница
Добро пожаловать в СОПИРАЧКИ Официальный магазин
СОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајн
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас .
Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас.

Детали

Големина:
20X30cm, 25X35cm, 30X45cm, 40X55cm, 50X70cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Свеж

Избор на клиенти