.

.

New
Zhui ѕвезда 5d diy Дијамант везови волкот diamon сликарство Крстот Бод полн плоштад вежба Кристал мозаик дома красат

Zhui ѕвезда 5d diy Дијамант везови волкот diamon сликарство Крстот Бод полн плоштад вежба Кристал мозаик дома красат

DEN 214.00
DEN 266.88

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Свеж

Избор на клиенти