.

.

New
HOMLIF DIY 5D Дијамант Мозаик Обоени крави рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант божиќ Везови

HOMLIF DIY 5D Дијамант Мозаик Обоени крави рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант божиќ Везови

DEN 251.00
DEN 491.04

Стока
Достапно.

Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.
Совет : 1. Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.

Детали

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x65cm, 60x75cm
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Homlif
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатка
Име на производ:
дијамант сликарство крстот бод .Рубикова Коцка дијамант Сликарство
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
дијамант тип :
Рубикова Круг Дијамант
Свеж

Избор на клиенти