.

.

New
Нови 5d дијамант везови колекции крст-бод дома декор дијамант слика мозаик diy Книга - пеперутка слики везана DK254

Нови 5d дијамант везови колекции крст-бод дома декор дијамант слика мозаик diy Книга - пеперутка слики везана DK254

DEN 252.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 1-4 дена по сте платиле вашата нарачка , вие ќе ги добиете вашите производи во 15-60 дена .Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно.Wecome на нашите stroe .нашата продавница ќе испрати дијаманти за да можете бесплатно , ние ќе брод до вас, како е можно поскоро. ве молиме остатокот увери купување . П : Што е облик на дијамант сликарство? A : Драг пријател , дијамант е Тркалезна дијамант везови и Квадрат дијамант везови . Пакет : Целосна вежба, памук платно, алатки
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезди.
Дијамант слика : 4-Совршен чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор.
Дијамант слика : 5-Висока вискозност и Доволно Дијамант
1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, не е лесно да се падне дијаманти
2* Висок квалитет сјајна плоштадот дијамант,никогаш нема да избледи
. Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство . Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволно дијаманти.5 mm (како што се на Пиксели од сликата).(исто како ќе го изберете)
2. Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашите дијамант боја производи, ние сме дваесет и четири часа во линија . За малку вежба : 100% Круг Вежба, 26 сечење на површината и 18 сечење на површината, високо-три-димензионален ефект. Можете да изберете еден стил ви се допаѓа . чувајте ги производите во нивната оригинална состојба и да ги плати трошоците за превоз од себе, ние ќе рефундирање на целосна по добивањето на врати производот. П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно.

Детали

Големина:
20X20CM Round, 25X25CM Round, 30X30CM Round, 40X40CM Round, 50X50CM Round, 60X60CM Round, 20X20CM Square, 25X25CM Square, 30X30CM Square, 40X40CM Square, 50X50CM Square, 60X60CM Square
Стил:
Модерна
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Торба
Број на Бои:
10-60
Употреба:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,трпезарија
Поставете Тип:
крстот бод
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Рамка:
Формулиран
Тип:
дијамант везови
Стил:
Рачно изработени занаетчиски
Свеж

Избор на клиенти