.

.

New
Целосна Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Полноќ Був Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор

Целосна Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Полноќ Був Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор

DEN 225.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.

ЗАБЕЛЕШКА: ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име,Средно име и презиме при правењето на плаќање. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен.
База на HD платно
Предметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија/хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.
Ви благодариме за доаѓање и имаат убав ден.
Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија!
Отсечени,го направи,мерење може да предизвика големина отстапување (плус и minus1-2cm флуктуација),боја аберации се должи на набљудувачите,времето,осветлување и други фактори,Слики ќе има различна боја во различни монитори, но ова не влијае на appearence на сликата,ве Молиме да се разбере. [Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x70cm, 60x80cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Свеж

Избор на клиенти