.

.

New
Diy Целосна Дијамант Везови Дланка Љубов 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод 3D Diy Дијамант Мозаик Плоштадот Rhinestones RS543

Diy Целосна Дијамант Везови Дланка Љубов 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод 3D Diy Дијамант Мозаик Плоштадот Rhinestones RS543

DEN 325.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.

ВЕ МОЛИМЕ, БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. и ние имаме 20% повеќе дијаманти ќе биде објавено! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да клиенти од целиот свет го цениме! Повратни информации, па вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! ако не сте задоволни со производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и неутрални повратни информации. ако сликата е комплексен, малата големина и не е многу добро! ако имате потреба од големи димензии за сите слики, ве молиме контактирајте со нас!
За нас
Нашите дијамант шема на полу-готови производи, не ги вклучува рамка.
Дијамант крпа Големина : Како погоре
За ефектите
Поголем големина, подобар ефект! секој дијамант големина : од 2,5 x 2,5 mm. Ви благодариме!
Експрес испорака Внимание! ние сме меѓународна продавачот од Кина копното. Ние обезбедуваме везови дијамант алатки производителот. Тоа може да биде за 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.

Детали

Големина:
size 25x20cm, size 40x30cm, size 55x40cm, size 60x45cm
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
RealShining
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Во текот 30x40cm кутија за пакување,подолу 30x40cm торба за пакување
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
Тема:
Дланка Љубов
Број на Бои:
30-45
колекции внатрешни детали:
платно, доволно rhinestones, збир на алатки
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Свеж

Избор на клиенти