.

.

New
Дијамант Везови Diy Дијамант сликарство Крстот Бод Мозаик вода долина Бела бреза Модели пејзаж Дома Ѕид налепница RS78

Дијамант Везови Diy Дијамант сликарство Крстот Бод Мозаик вода долина Бела бреза Модели пејзаж Дома Ѕид налепница RS78

DEN 249.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.


Дијамант слика : 5-Висока вискозност и Доволно Дијамант
1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, не е лесно да се падне дијаманти
2* Висок квалитет сјајна плоштадот дијамант,никогаш нема да избледи
. Тоа е многу топла и полна со среќа. Ве молиме не двоумете се да уживате во чувството на целото семејство diy тоа togethger . ве молиме остатокот увери купување . Предмети : 1. поголем големина ќе ефект подобро! поради мал ефект е лоша, мала големина за почетници и деца да вежбаат, ви благодариме !
Нови Fash Европската Дијамант Сликарство ве Молиме обидете се да cloose вашите очи , Слика кога спалната соба дневна соба и бебе соба .
Дијамант слика : 4-Совршен чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор. П : Што е облик на дијамант сликарство? A : Драг пријател , дијамант е Тркалезна дијамант везови и Квадрат дијамант везови . Големина : 20x20cm,20x25cm,30x30cm,30x40cm,40x50cm и да дејствува.5 mm (како што се на Пиксели од сликата). За било која причина, ако сакате само да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. производи имаат многу дијаманти, таму ќе може да се имаат мал дел на дефекти, секоја слика, ние ќе ви испрати дополнителна 20% -30% дијаманти .
Кликнете на за да внесете предмет за производот
artoon
Овошје Слика Цвет
Ве молиме Имајте во предвид : Дијамант Сликарство големина е големината на сликата не големина на екранот (имаат 1-2 cm грешка).
Дијаманти во големина е за 2,5 * 2.Wecome на нашите stroe . Можете да изберете еден стил ви се допаѓа .
за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (1-2 cm). Ајде да го реши проблемот со вас . ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак на производи може да добијат отштета за време на испорака време.

Детали

Големина:
20X25CM Round, 25X30CM Round, 30X40CM Round, 40X50CM Round, 50X65CM Round, 60X75CM Round, 70X90cm Round, 20X25CM Square, 25X30CM Square, 30X40CM Square, 40X50CM Square, 50X65CM Square, 60X75CM Square, 70x90cm Square
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Торба
Број на Бои:
10-60
Употреба:
хотели,канцеларии,сали за состаноци,Семејство
Поставете Тип:
крстот бод
Техника:
DIY целосна дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Рамка:
Формулиран
Тип:
целосна дијамант Везови
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Користење на:
нова година на подарок,ѕид налепници&оркестарот
Дијамант Тип:
Рубикова полн Круг ,квадрат Дијамант
Свеж

Избор на клиенти