.

.

New
Најновите Diy 3d Дијамант Сликарство Игли за Плетење Поставите Везови Занаети Мозаици Новина Дома Декор Мачки и тигри

Најновите Diy 3d Дијамант Сликарство Игли за Плетење Поставите Везови Занаети Мозаици Новина Дома Декор Мачки и тигри

DEN 249.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.

(испратено тоа брзо за вас ) П : Може ли да се направи боја дијамант од моите сопствени фотографии?
a : Да пријател, ние може да се направи на дијамант слика на која било големина и сите слики. (пребарување "costom" во мојата продавница)
П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?
A : Почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "" Испратите фотографија "" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене. Употреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација / Подарок Колекции
4.Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно. Ајде да го реши проблемот со вас . П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно. Можете да изберете еден стил ви се допаѓа .
Кликнете на за да внесете предмет за производот
artoon
Овошје Слика Цвет
Ве молиме Имајте во предвид : Дијамант Сликарство големина е големината на сликата не големина на екранот (имаат 1-2 cm грешка). Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство . Пакет : Целосна вежба, памук платно, алатки
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1."
П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант . тие се различни од уметнички стил. ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги.
Дијамант слика : 5-Висока вискозност и Доволно Дијамант
1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, не е лесно да се падне дијаманти
2* Висок квалитет сјајна плоштадот дијамант,никогаш нема да избледи
. Големина : 20x20cm,20x25cm,30x30cm,30x40cm,40x50cm и да дејствува. ве молиме остатокот увери купување . За било која причина, ако сакате само да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот.

Детали

Големина:
20X25CM Round, 25X30CM Round, 30X40CM Round, 40X50CM Round, 50X65CM Round, 60X75CM Round, 70X90cm Round, 20X25CM Square, 25X30CM Square, 30X40CM Square, 40X50CM Square, 50X65CM Square, 60X75CM Square, 70x90cm Square
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
Торба
Број на Бои:
10-60
Употреба:
хотели,канцеларии,сали за состаноци,Семејство
Поставете Тип:
крстот бод
Техника:
DIY целосна дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Тема:
прозорецот цвет
Тип:
целосна дијамант Везови
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Користење на:
нова година на подарок,ѕид налепници&оркестарот
Дијамант Тип:
Рубикова полн Круг ,квадрат Дијамант
Свеж

Избор на клиенти