.

.

New
Diy Дијамант сликарство Цвет шумски девојка Крстот бод Комплет везови Плоштадот/тркалезна мозаик Целосна покрие Занаети Дома Декор DK220

Diy Дијамант сликарство Цвет шумски девојка Крстот бод Комплет везови Плоштадот/тркалезна мозаик Целосна покрие Занаети

DEN 249.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

5 mm (како што се на Пиксели од сликата).Answer : ___________________________ NOTE : мозаик сликарство не HD слика, тие се различни, различен стил. П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно. Ајде да го реши проблемот со вас . Пакет : Целосна вежба, памук платно, алатки
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 1-4 дена по сте платиле вашата нарачка , вие ќе ги добиете вашите производи во 15-60 дена . За малку вежба : 100% Круг Вежба, 26 сечење на површината и 18 сечење на површината, високо-три-димензионален ефект. чувајте ги производите во нивната оригинална состојба и да ги плати трошоците за превоз од себе, ние ќе рефундирање на целосна по добивањето на врати производот. Сите дијамант сликарство се спакувани и за вас , клиентите треба своите рачно изработени, не е завршена, ние обезбеди потребните алатки и материјали. ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не директно од напуштање негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. производи имаат многу дијаманти, таму ќе може да се имаат мал дел на дефекти, секоја слика, ние ќе ви испрати дополнителна 20% -30% дијаманти . Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашите дијамант боја производи, ние сме дваесет и четири часа во линија . ако наидат на квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе ја прими стоката. Ве молиме не двоумете се да уживате во чувството на целото семејство diy тоа togethger Содржина : 1. Големина : 20x20cm,20x25cm,30x30cm,30x40cm,40x50cm и да дејствува.
Дијаманти во големина е за 2,5 * 2. Можете да изберете еден стил ви се допаѓа .(исто како ќе го изберете)
2.

Детали

Големина:
20X20CM Round, 25X25CM Round, 30X30CM Round, 40X40CM Round, 50X50CM Round, 60X60CM Round, 20X20CM Square, 25X25CM Square, 30X30CM Square, 40X40CM Square, 50X50CM Square, 60X60CM Square
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Торба
Број на Бои:
10-60
Употреба:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,трпезарија
Поставете Тип:
крстот бод
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Рамка:
Формулиран
Тип:
дијамант везови
Стил:
Рачно изработени занаетчиски
Свеж

Избор на клиенти