.

.

New
5D DIY дијамант везови цртан филм кралицата дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома декорација подарок

5D DIY дијамант везови цртан филм кралицата дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома декорација подарок

DEN 306.00
DEN 470.40

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
20x35cm, 40x70cm, 60x105cm, 80x140cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Свеж

Избор на клиенти