.

.

New
5D Целосна Drilled плоштадот Отпадоци намали тигар Везана diy дијамант сликарство крстот бод плоштадот дијамант emboridery мода ZX

5D Целосна Drilled плоштадот Отпадоци намали тигар Везана diy дијамант сликарство крстот бод плоштадот дијамант emboridery мода

DEN 256.00
DEN 341.28

Стока
Достапно.

Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.
[DIY дијамант сликарство карактеристика]
1. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет.
Сценско ко Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена.
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. По-продажбата на услугата : .
[Совети]
1. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Референца пред операцијата чекори. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање.

Детали

Големина:
25x20cm, 30x25cm, 38x30cm, 50x40cm
Рамка:
No
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Употреба:
Слики
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Свеж

Избор на клиенти