.

.

New
Божиќ Украси YACKLASI 3D Флорални Кристал Свадба Скратува Превези Sash Beaded Бисери Дијамант Applique Булчински Sashes 6*18cm

Божиќ Украси YACKLASI 3D Флорални Кристал Свадба Скратува Превези Sash Beaded Бисери Дијамант Applique Булчински Sashes 6*18cm

DEN 483.00
DEN 568.80

Стока
Достапно.

дворот -4.27 /дворот двор

Детали

Број на Бои:
1-30
Употреба:
Облека/Додатоци
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
Yackalasi
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Материјал:
Акрилик
Pasting Област:
Целосна
3D Флорални Кристал Свадба Скратува Превези за стабилизација и асоцијација:
3D Флорални Кристал Свадба Скратува Превези Sash Beaded Бисери Дијамант период, треба д
Свеж

Избор на клиенти