.

.

New
Божиќ Украси YACKCALSI 3D Флорални Кристал Свадба Превези Sash Beading Бисери Кристал Applique Булчински 15*5.5

Божиќ Украси YACKCALSI 3D Флорални Кристал Свадба Превези Sash Beading Бисери Кристал Applique Булчински 15*5.5

DEN 471.00
DEN 554.40

Стока
Достапно.

дворот -4.27 /дворот двор

Детали

Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Употреба:
Облека/Додатоци
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Смола
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
Yackalasi
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Форма:
Две-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Платно Пакување Метод:
Укината
Свеж

Избор на клиенти