.

.

New
Рачно изработени везана diy дијамант сликарство комплет дијамант везови растение полно кристал шарени орхидеи крстот бод A683N

Рачно изработени везана diy дијамант сликарство комплет дијамант везови растение полно кристал шарени орхидеи крстот бод A683N

DEN 262.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.

Ние целосно ќе ги почитуваат вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашите.
Инструкции на DIY Дијамант Сликарство
1. Доволно смола дијаманти. Дијамант : смола материјал на дијамант е иста со очила, кој има светла и сјајна боја, и добар рефракција. Тоа е светлина, тешки, не-токсични, не-загадување и заштита на животната средина.
Ние може да ви обезбеди со сликата на вашиот сопствен дијамант сликарство, на пример : вашето семејство фотографии, како ликовите или ѕвезда,На убава глетка , прекрасна милениче, итн.
-Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент -услуга за вас.
Добредојдовте посетете ја нашата продавница! ве молиме пиле тука за да се различни категорија.
Дијамант слика : 3-Слободно Монтирање
Следниве се бесплатни, како што се отстранат грижи
Дијамант слика : 4-Производство чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Затоа, ние се одлучи да додадете 30% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации додека тргувањето, и ние ќе се бориме да биде на услуга за вас во исто време. Исто така, координација на 9 аспекти и 13 аспекти претставува совршен светол ефект на рефракција. Целосно Дијамант : Нема печатење на дијамант везови им овозможува на истиот glossiness на целата слика, сфаќајќи совршен три-димензионален ефект. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина.

Детали

Големина:
20X25CM, 25X30CM, 30X40CM, 40X50CM, 50X60CM, 60X75CM
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
Над 45
Шема:
орхидеи
Тип:
DIY Дијамант Везови / DIY Дијамант Сликарство / Фото Обичај
Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Пакет:
се тркалаат во хартиена кеса
OEM Услуга:
Прифати ОЕМ Слики
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија,
Функција:
Дома Декорација; Подарок
Свеж

Избор на клиенти