.

.

New
DIY Дијамант Сликарство Декоративни Налепници Сликарство Кристал Мозаик Крстот Бод моделот на Дијамант везови daisy Цвет A4930R

DIY Дијамант Сликарство Декоративни Налепници Сликарство Кристал Мозаик Крстот Бод моделот на Дијамант везови daisy Цвет A4930R

DEN 302.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Дијамант : смола материјал на дијамант е иста со очила, кој има светла и сјајна боја, и добар рефракција. Фабриката Штекер : Секоја слика може да се прилагоди. Стави дијаманти во пластични случај. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно.
-Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. но, ве молам обидете се да се обезбеди висока резолуција и јасно слики, ние ќе ја завршиме и да почне бродот во недела. По сите симбол области се sticked со дијаманти, се приспособат на работ на елиминација од страна на
владетел за регулирање на дијаманти уредно; потоа притиснете дијаманти правилно да се направи тоа, фирмата;
6. Доволно смола дијаманти. Ние сметаме дека ќе се постигне задоволителен договор и win-win ситуација.
Дијамант слика : 5-Висока вискозност и Доволно Дијамант
1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, не е лесно да се падне дијаманти
2* Висок квалитет сјајна плоштадот дијамант,никогаш нема да избледи
Сега , ве Молиме контактирајте со нас, ви даде најдобра услуга, и совршен производ!
За продажба на Мало и Големо на :
Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции :
-Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. сликата е полна со дијаманти и квадрат дијамант, без рамка! Дијамант слика : 1-Висок Квалитет Дијамант
Дијамант слика : 2-HD Слика платно со Висок defintion сликарство платно појасни. Исто така, координација на 9 аспекти и 13 аспекти претставува совршен светол ефект на рефракција.
Ние може да ви обезбеди со сликата на вашиот сопствен дијамант сликарство, на пример : вашето семејство фотографии, како ликовите или ѕвезда,На убава глетка , прекрасна милениче, итн. Проверете код број на дијаманти и соодветниот симбол;
3. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња.

Детали

Големина:
25x20cm, 30x25cm, 40x30cm, 50x40cm, 60x45cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
Над 45
Шема:
Цвет
Тип:
DIY Дијамант Везови / DIY Дијамант Сликарство / Фото Обичај
Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Пакет:
се тркалаат во хартиена кеса
OEM Услуга:
Прифати ОЕМ Слики
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија,
Функција:
Дома Декорација; Подарок
Свеж

Избор на клиенти