.

.

New
Pshiny 5d DIY дијамант сликарство крстот бод комплет Дијамант везови Полн круг Кристал паун цвет дијамант мозаик Подарок F277

Pshiny 5d DIY дијамант сликарство крстот бод комплет Дијамант везови Полн круг Кристал паун цвет дијамант мозаик Подарок F277

DEN 456.00
DEN 759.36

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Можете да контактирате со нас за да се врати или рефундирање на 7 дена по добивање на објектот. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Враќање&Наплата 1.Ве молиме погледнете го стоки, всушност, се примени . За Повратни информации Доколку сте задоволни со нашата служба и како нашиот производ,pls ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Повеќе стилови за вашиот изберете :
Декорација Детали :
Платно Големина(слика+бела назад) : 26*46cm - големина на Слика(DIY големина на слика ) : 20*40cm (можеби 2 CM грешка)
Платно Големина(слика+бела назад) : 45*80см - големина на Слика(DIY големина на слика ) : 35*70cm (можеби 2 CM грешка)
Платно Големина(слика+бела назад) : 50*100cm големина на Слика(DIY големина на слика ) : 40*90cm (можеби 2 CM грешка)
Платно Големина(слика+бела назад) : 60*120cm - големина на Слика(DIY големина на слика ) : 50*110cm (можеби 2 CM грешка)
Платно Големина(слика+бела назад) : 70*140cm - големина на Слика(DIY големина на слика ) : 60*130cm (можеби 2 CM грешка)
Ние гарантираме за соодветен број на Смола Круг rhinestones ИЛИ Квадратни вежба за вас изберете
Овој производ не содржи рамки
Ставете Опсег : целосна дијамант layout ( целата слика потреби лепило rhinestones )
За боја : Поради светлина, различни компјутерски монитор,можеби бојата на фото преземено малку се разликува од вистинскиот објект.

Детали

Големина:
canvas size 45x80cm, canvas size 50x100cm, canvas size 60x120cm, canvas size 70x140cm, canvas size 26x46cm
Стил:
Европа
Бренд Име:
PSHINY
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
дијамант сликарство паун:
5d diy дијамант сликарство Влезот оркестарот паун
дијамант сликарство:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
дијамант везови паун:
целосна смола круг кристал
дијамант мозаик крстот бод:
5d diy дијамант мозаик peony паун
Име 1:
Pshiny 5d DIY дијамант сликарство крстот бод комплет Дијамант везови
Име 2:
Полн круг Кристал паун цвет дијамант мозаик Подарок F277
дијамант везови:
дијамант везови крстот бод
5d diy дијамант сликарство:
F277
дијамант мозаик:
дијамант везови сликарство паун
Свеж

Избор на клиенти