.

.

New
Нови Пристигне Нерѓосувачки Челик Лесна Пресврт Core Семе Смена Овошје Apple Corer Pitter Seeder Кујна Алатка Случаен Боја

Нови Пристигне Нерѓосувачки Челик Лесна Пресврт Core Семе Смена Овошје Apple Corer Pitter Seeder Кујна Алатка Случаен Боја

DEN 7680.00
DEN 9600.00

Стока
Достапно.


Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Превозот
1.
Безбедно да се користи и лесно се чистат. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина (L x Д) : Прибл.Нерѓосувачки Челик Лесна Пресврт Core Семе Смена Овошје Apple Corer Pitter Seeder Кујна Алатка Случаен Боја
Карактеристики :
Оваа алатка може лесно да се отстрани јадро од јаболка.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
Едноставно им помогнам на стеблото во јадрото на apple и пресврт да се отстрани.

Детали

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Диња Топки & Ballers
Свеж

Избор на клиенти