.

.

New
2017 Нови Новини, Зелена елф Самовила се облекуваат Нога Авенија Neverland Tinkerbell Градина Самовила деца Костим прекрасна woodland самовила се облекуваат

2017 Нови Новини, Зелена елф Самовила се облекуваат Нога Авенија Neverland Tinkerbell Градина Самовила деца Костим прекрасна

DEN 764.00
DEN 1157.76

Стока
Достапно.


Име На Производ :
Новини Зелена Самовила се облекуваат Нога Авенија Neverland Tinkerbell Градина Самовила Костим деца
Спецификации :
* B ранд : WWH
* Производ тежина : Околу 250g
* големина : M,L,XL
М : одговара за деца високи 110 -120 cm (4-6 години)
L : одговара за деца високи 120 -130 cm (7-9 години)
XL : одговара за деца високи 130 -140 cm (10-12 години)
* Вклучува : фустан+headdress

Детали

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
шангај приказна
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Девојки
Знаци:
самовила
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Деца
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Полиестер, Rayon
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти