.

.

New
Шангај Приказна 2017 Нови Убава Spider Девојка Деца Cosplay Костим Hallowean Партија вештерка Костими за Деца Симпатична Фустани

Шангај Приказна 2017 Нови Убава Spider Девојка Деца Cosplay Костим Hallowean Партија вештерка Костими за Деца Симпатична Фустани

DEN 995.00
DEN 1506.72

Стока
Достапно.


Име На Производ :
Бесплатен Превозот 2015 Година Нови Убава Spider Девојка Деца Cosplay Костим Hallowean Партија вештерка Костими за Деца Симпатична Фустани
Спецификации :
* B ранд : WWH
* Производ тежина : Околу 300g
* големина : M,L,XL
М : одговара за деца високи 110 -120 cm (4-6 години)
L : одговара за деца високи 120 -130 cm (7-9 години)
XL : одговара за деца високи 130 -140 cm (10-12 години)
* Вклучува : Фустан+ Завои + додатоци јака

Детали

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
шангај приказна
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Девојки
Знаци:
Вештерка
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Деца
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Полиестер, Rayon
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти