.

.

New
Убави Девојки вештерки ноќта на Вештерките Костим со капа самовила Фенси се Облекуваат за Деца Деца cosplay костим

Убави Девојки вештерки ноќта на Вештерките Костим со капа самовила Фенси се Облекуваат за Деца Деца cosplay костим

DEN 1052.00
DEN 1593.12

Стока
Достапно.


Име На Производ :
Убави Девојки вештерки ноќта на Вештерките Костим со капа самовила Фенси се Облекуваат за Деца Деца cosplay костим
Спецификации :
* B ранд : WWH
* Производ тежина : Околу 300g
* големина : M,L,XL
М : одговара за деца високи 110 -120 cm (4-6 години)
L : одговара за деца високи 120 -130 cm (7-9 години)
XL : одговара за деца високи 130 -140 cm (10-12 години)
* Вклучува : Фустан+ шапка

Детали

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
шангај приказна
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Девојки
Знаци:
пиратски
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Деца
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Полиестер, Rayon
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти