.

.

New
година летен фустан Девојки Облека Принцеза Бебе Елса Ана Костим Деца Облека Снег Кралицата

година летен фустан Девојки Облека Принцеза Бебе Елса Ана Костим Деца Облека Снег Кралицата

DEN 622.08

Стока
Достапно.

Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена. Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг). Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
Предмети : 2016 година летен фустан Девојки Облека Принцеза Бебе Елса Ана Костим Деца Облека Снег Кралицата Големина Не се еднакви да Висина ! Pls двојно проверете ја големината кога ќе нарачате!
Големина информации :
Таму ќе биде 1~2cm различни, поради прирачник за мерење.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака. Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од DHL (кога повеќе од 2kg) или USPS (САД САМО), Кина /Хонгконг пост , превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда, ние ќе го прават истото за вас! 2.Ако сте заинтересирани во сите објекти или закажете од нас,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.
3 T=Големина 110,Совети Heigth 120 CM, Должина 71 CM,1/2 Биста 26 CM 4 T=Големина 120,Совети Heigth 125 CM, Должина 75СМ,1/2 Биста 27 CM 5 T=Големина 130,Совети Heigth 130 CM, Должина 78 CM,1/2 Биста 28 CM 6 T=Големина 140,Совети Heigth 135 CM, Должина 82 CM,1/2 Биста 30 CM 7 T=Големина 150,Совети Heigth 140 CM, Должина 86 CM,1/2 Биста 32 CM Повратни информации : 1. DHL - Само за голема цел која повеќе од 2 KG USPSкостум за мали цел која помалку од 2 КГ (САД САМО) HK/Кина/SINGAPOR посткостум за мали цел која помалку од 2 КГ (во светот) 3 За голема цел повеќе од 2kg, Можете Да Изберете Различни превозот начини како што се бара, само да преговара со нас.

Детали

Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
ST0024
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Девојки
Знаци:
елса
Свеж

Избор на клиенти