.

.

New
Новиот Возрасни Женски Балет Здолниште Јака Модерен Облека за Деца Костими за Настапи Балет Професионални Туту за Возрасни

Новиот Возрасни Женски Балет Здолниште Јака Модерен Облека за Деца Костими за Настапи Балет Професионални Туту за Возрасни

DEN 2159.00
DEN 2539.20

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Фустани,Jumpsuits & Rompers
Бренд Име:
aikescaike
Материјал:
Spandex
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
1221
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
Носии
Танц Тип:
Балет
Свеж

Избор на клиенти