.

.

New
Високи перформанси Несреќа Сензор ОЕМ 8J0 959 651

Високи перформанси Несреќа Сензор ОЕМ 8J0 959 651

DEN 1209.60

Стока
Достапно.

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Превозот Метод на Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас, и Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да. Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет 23480-31021 23480-31020  2 294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба. За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување. Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни. Враќање / Поврат Не се Вклучени Испорака такси нема да бидат вратени.

Детали

Стил:
Piezoelectric Тип
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Resonant Режим
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Повторливост:
1
Свеж

Избор на клиенти