.

.

New
TCXH5205 Оган Hydrant Копчето(Суштински безбедно тип) работа со ТЦ addressable panel

TCXH5205 Оган Hydrant Копчето(Суштински безбедно тип) работа со ТЦ addressable panel

DEN 1195.20

Стока
Достапно.

Многу пониска вредност декларација може да предизвика проблем/ризик за време на сопствени грешки. Со многу мало и агенти да воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи . Ве молиме оставете даночен број според вашата нарачка за испорака барање.
Произведуваме голем број на независни продажбата дистрибуција на детектори на чад , запалива гас детектори, пожар системи, безбедност аларм системи, производи меѓу потрошувачите уживаат повисок статус .
Добредојдовте ODM ОЕМ.2 м-р Почнувајќи струја : ≤1.5 м-р Опкружување при работа : Внатрешна Температура : -10°C~+55°C Релативната Влажност : ≤95%, не-кондензирање Индикатор : Почетна индикаторот Трепка Црвено за секој 3s кога избирачки Осветлува по се активира Одговарање индикатор Зелена Осветлува по потврдувањето оган пумпа откако бил активиран Експлозија-доказ марка : Exib ЖИТО T6 Ingress protection оценка : IP20 Програмирање метод : Електронски програмски Код спектар : на една адреса во рок од 1~255 Материјал и боја на приложи : ABS; Црвено Тежина : Околу 120g (со основа) Монтажа дупка растојание : 60mm Димензија (L×W×H) : 90mm×90mm×42mm (со основа)
-
Почитувани Пријатели, ве Молиме љубезно Забелешка : 1. Сите меѓународни изразува испорака не им е дозволено да испрати батеријата, па Батерии не се вклучени во независните пушач, енкодер и панел пратки. За бесплатен превозот производи , ние ќе го избере една express кој е погодно и за нас .

Детали

Тип:
Детектор На Чад
Број На Модел На:
5205
Бренд Име:
zoanco
Оперативен Напон:
24V (пулс модулација)
Тежина :
околу 150g
Исти домаќин машина:
пожар control panel
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти