.

.

New
#4 2,5 mm Круг Шлаг Цевки Млазници Нерѓосувачки Фондан Торта Крем Украсување Совети Bakeware Алатки KH161

4 2,5 mm Круг Шлаг Цевки Млазници Нерѓосувачки Фондан Торта Крем Украсување Совети Bakeware Алатки KH161

DEN 85.00
DEN 107.04

Стока
Достапно.

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Со овие basketweave совети може да се направи мазна ленти или и двете мазна и ребрести ленти со леснотија
.Лесно е да се чува чист и употреба
.Високо отпорен на корозија
Answer : ___________________________ Note :
Таму е 0,1 см-0.
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме додадете нашата продавница на вашата омилена листа. Ние ќе брод вашата објект во период од 3 до 7 дена по приемот на вашата исплата;
2.
Повратни информации и Преглед :
Драги пријатели, бидејќи ја вашата повратна информација е многу важно за нас, ние искрено ви посакувам да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние исто така нудиме замена или враќање на парите, но, превозот на трошоците мора да бидат платени од страна на купувачот.
Други Политики :
1.
Детали За Производот :
Млазницата Модел : # 4
Големина : Години : Дијаметар 18mm
Висина 34mm
Карактеристики : Лесна заварување
Материјал : не ' Рѓосувачки челик 18/8(304)
Сертификација : FDA,SGS
Пакет : 1 BUC
Карактеристики На Производот :
. Ви благодарам многу. Ние обезбедуваме бесплатен гаранција од 5 дена по добивањето на вашиот објект.
Ако имате било какви проблеми или предлози во вашиот купување, можете да ни e-mail и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail и вашиот е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
BAKMAS
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Број На Модел На:
KH161
Функција:
cupcake украсување алатки
квалитет:
Висок квалитет
Пакет:
Opp Кеси
Тесто Алатки Тип:
шлаг млазницата
Свеж

Избор на клиенти