.

.

New
27.3 X 16.9 X 31.5 CM 100 КОМПЈУТЕРИ Мали Димензии Расположливиот Цевки Торба Шлаг Фондан Торта Крем Украсување Тесто Совет Алатка D758

27.3 X 16.9 X 31.5 CM 100 КОМПЈУТЕРИ Мали Димензии Расположливиот Цевки Торба Шлаг Фондан Торта Крем Украсување Тесто Совет Алатка

DEN 169.00
DEN 178.56

Стока
Достапно.

Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек.5 CM 100 КОМПЈУТЕРИ Мали Димензии Расположливиот Цевки Торба Шлаг Фондан Торта Крем Украсување Тесто Совет Алатка D758
Производот N аме
Цевки Торба
Производ M odel
D758
Производ Големина
315*273*169 MM
Производ тежина
≈130 g/многу
Производ Материјал
Храна-одделение Пластика
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-26 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет.

Детали

Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
D758
Тип:
Торта Алатки
Свеж

Избор на клиенти