.

.

New
2 ПАРЧИЊА БДС/GPS/ГЛОНАСС GPS+БДС beidou dual-mode модул контрола на Летање позиционирање navigator ATGM336H замени за НЕО-M8N модул

2 ПАРЧИЊА БДС/GPS/ГЛОНАСС GPS+БДС beidou dual-mode модул контрола на Летање позиционирање navigator ATGM336H замени за НЕО-M8N

DEN 883.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.


Детали

Капацитетот На Меморијата:
1GB
ROM Капацитет:
8GB
Демо Одбор Тип:
рака
Број На Модел На:
GPS+БДС beidou dual-mode модул
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Интерфејс:
USB OTG
Свеж

Избор на клиенти