.

.

New
Аркадна Игра Машина DIY Делови за JAMMA MAME & RetroPie: Нула Одложување на КОМПЈУТЕР, USB Енкодер+Жица Кабли

Аркадна Игра Машина DIY Делови за JAMMA MAME & RetroPie: Нула Одложување на КОМПЈУТЕР, USB Енкодер+Жица Кабли

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Нула Одложување Аркадна Игра Машина DIY Делови сакам да се изгради свој Аркадна Игра Машина? Проверете го овој DIY за Полнење за Аркадна MAME JAMMA Игра Проектот. Енкодерот одбор работи совршено и на Windows систем без никакви драјвери. Тоа е 100% Нула Задоцнување.Секој Енкодер има свој USB Кабел, така што тоа не влијае на друг играч.Ако треба да се изгради мултиплеер Аркада Машина, само да ги купите неколку групи. На Нула одложување е повеќето цена ефективен енкодер на располагање. Сите што ви треба е да го поврзете вашиот аркадна контроли за да се табла со вклучени жици, приклучок на енкодер во вашиот компјутер и да уживате во аркадна контроли за игри како што се MAME, PC и конзолни игри емулација. Пакетот Вклучува : 1 * Нула Одложување Енкодер Одбор 1 * USB Кабелот 1 * Кабел за Џојстик 1 * Wire Кабел за Копчиња Карактеристики : Состојба : Brand new Нула Одложување Енкодер Одбор Упатство за Инсталација : Проверете нашата Вики за детално Упатство за Инсталација

Детали

Додаток Тип:
Советодавниот Одбор
Бренд Име:
52Pi
Компатибилен со:
Reapberry Пи
Свеж

Избор на клиенти