.

.

New
8Leds LED Светло Поставите Светлата Taillight за 1/10 РК Автомобил Камион Роботот HSP Tamiya

8Leds LED Светло Поставите Светлата Taillight за 1/10 РК Автомобил Камион Роботот HSP Tamiya

DEN 270.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


100% сосема нов
ова ДОВЕДЕ поставување вклучувајќи 8pcs Led диоди, 4pcs бели led диоди и 4pcs црвени led диоди. напојување од примачот, директна, тоа е многу погодности.
Одговара за сите видови на 1/10 РК автомобил
 
Led големина : бела led - 5mm / црвени led-5mm

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
Вредност 3
Број На Модел На:
8Leds
РК Делови и Accs:
taillight
Надградба На Делови/Додатоци:
Светлата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
LED Светло Сет
Свеж

Избор на клиенти