.

.

New
Промоција!! 4pcs/многу EMAX ES9051 4.3 g Дигитални Серво Pastic Опрема 0.8 kg вртежен момент за 3D F3P Авиони трговија на Големо Dropship

Промоција!! 4pcs/многу EMAX ES9051 4.3 g Дигитални Серво Pastic Опрема 0.8 kg вртежен момент за 3D F3P Авиони трговија на Големо

DEN 851.00
DEN 905.28

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
EMAX
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Servos
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
ES9051
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Servos
Четири тркала Атрибути:
Servos
Алатка Материјали:
Servos
Радио Контрола Стил:
РК Модел
Свеж

Избор на клиенти