.

.

New
F20344 Walkera Родео Завртки Сет 110-Z-10 за Walkera 110 РК Трки Летало

F20344 Walkera Родео Завртки Сет 110-Z-10 за Walkera 110 РК Трки Летало

DEN 99.00
DEN 114.72

Стока
Достапно.


Walkera Родео 110-Z-10 Завртки Сет за Walkera 110 РК Трки Летало F20344 опис на Производот
Спецификација :
Точка Име : Завртки сет
Предмет Бр. : Родео 110-Z-10
Употреба : Резервен Дел за Walkera Родео 110 Трки Летало РК Quadcopter
Вклучува :
1 * Завртки сет
Ви благодариме за вас избере нашиот производ , ние сме доверливи ,ако имате било какви прашања ,ве молиме порака со нас слободно , ние би сакале да се обиде нашите најдобри за решавање на вашиот проблем .

Детали

Бренд Име:
WALKERA(dianzi)
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Кит класа
За Возило Тип:
Авионите
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Завртка
Свеж

Избор на клиенти