.

.

New
Лав Моќ 11.1 V 4200MAH 30C MAX 45C AKKU LiPo РК Батеријата За Trex 500 Хеликоптер 3S

Лав Моќ 11.1 V 4200MAH 30C MAX 45C AKKU LiPo РК Батеријата За Trex 500 Хеликоптер 3S

DEN 1660.00
DEN 1784.64

Стока
Достапно.


Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. Не ставајте батеријата и копчињата, МОНЕТИ, странски тело readjusting, во случај на краток спој на Превозот : Објектот на локацијата на Кина, стандардно превозот услуга е превозот од Кина се регистрирате Воздух Mail или Хонгконг се регистрирате воздух mail
Ве молиме бидете советувани дека International shipping обично трае подолго отколку за домашните, како што 's врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BG703
Бренд Име:
YuanHan
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти