.

.

New
GARTT 4 Парчиња ML 2206 2000KV Brushless Мотор Со држач за полнење За FPV QAV 210 250 Quadcopter Multicopter Рк играчка хели/летало

GARTT 4 Парчиња ML 2206 2000KV Brushless Мотор Со држач за полнење За FPV QAV 210 250 Quadcopter Multicopter Рк играчка хели/летало

DEN 2260.00
DEN 2539.20

Стока
Достапно.


4 Парчиња GARTT ML2206 2000 KV Brushless Мотор За QAV Quadcopter Multicopter Пакет содржина : 4 X GARTT ML2206 2000 KV Brushless Мотор 2 x г.с. проп адаптер 2 x ccw проп адаптер

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
Алатка Материјали:
Сечење
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Име:
GARTT
Надградба На Делови/Додатоци:
ML2206 2000KV мотор
Свеж

Избор на клиенти